Pranie kanapy - Wrocław

Pranie kanap

Oferujemy naszym klientom staranne pranie kanapy na terenie miasta Wrocław i okolic. Nasi pracownicy dokonują dokładnego czyszczenia jej tapicerki, aby przywrócić kanapie dawny blask i komfort wypoczynku.

Jak wygląda pranie kanap w naszej firmie we Wrocławiu?

Na początku odkurzamy jej powierzchnię, by wyeliminować nieczystości, które nie ulegają rozkładowi w roztworze do prania. Są to na przykład drobinki kurzu. Następnie rozprowadzamy środek chemiczny odpowiedzialny za rozpuszczenie brudu. Odczyn ten nanosimy na kanapę za pomocą mikrofibry lub szczotki. Brud wypłukujemy odkurzaczem ze środkiem do płukania. Warto również podkreślić, że po każdym, dogłębnym praniu kanapy odczuwalny jest jej bardzo ładny zapach, odczuwalny kilka dni.

pranie kanapy wrocław
pranie kanapy wrocław

Pranie kanapy - Wrocław

Pranie kanapy to usługa, którą pracownicy naszej firmy Eco Serwis wykonują głównie dla klientów z Wrocławia i okolic. Do procesu czyszczenia dobieramy środki chemiczne w taki sposób, aby nie uszkodzić struktury mebla oraz nie pogorszyć jego stanu. Nasza kadra pracownicza to ludzie odpowiedzialni, doświadczeni w branży. Mogą Państwo nam w stu procentach zaufać. Poradzimy sobie nawet z bardzo ciężkimi zabrudzeniami. Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia różnych powierzchni, sprzątanie pomieszczeń, dbamy o tereny zielone. Dojeżdżamy do klientów. Posiadamy odpowiednie certyfikaty oraz referencje, które potwierdzają nasze umiejętności i zadowolenie osób korzystających z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kiedy meble wypoczynkowe wymagają odświeżenia...

Na intensywnie użytkowanych kanapach z czasem pojawiają się zabrudzenia, a w elementy tapicerki wnikają kurz i roztocza. Aby przywrócić im dawną świeżość, warto zlecić czyszczenie specjalistom. Nasza firma wykonuje pranie kanapy, dojeżdżając pod adres wskazany przez klienta. Pracujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i środków czyszczących bezpiecznych dla tkanin obiciowych. Efektem są nieskazitelnie czyste meble o podwyższonych standardach higienicznych – bezpieczne dla dzieci i alergików.

Jak przebiega czyszczenie kanapy?

Pierwszym etapem jest ocena stanu mebla i dobranie odpowiednich detergentów. Powinny skutecznie usuwać plamy i zacieki, jednocześnie nie uszkadzając tapicerki. Pranie kanapy należy za każdym razem rozpocząć od oczyszczenia jej powierzchni z kurzu, a następnie nanieść preparat rozpuszczający zabrudzenia. Ostatnim etapem jest odkurzenie mebla na mokro z wykorzystaniem środka do płukania. Po zakończeniu całego procesu kanapa wygląda jak nowa, a przyjemny zapach utrzymuje się jeszcze przez wiele dni.

DANE KONTAKTOWE:

ECO SERWIS sp. z o.o.

Tel. 798 798 773

Mail: biuro@eco-serwis.wroc.pl

Nasze usługi świadczymy na terenie całego Wrocławia i okolic.